Mikuláš 2021


Vážení rodičia a milé detičky. Keďže tento rok k nám nemôže prísť Mikuláš osobne, ale určite na Vás nezabudol, poslal svoje darčeky po pánovi starostovi. Ak si vyčistíte topánočky a v sobotu doobeda nachystáte, určite sa dočkáte mikulášskej nádielky. Tešíme sa na všetky detičky v obci.

Interaktívna hra o obci Trebostovo

Pocitový chodník v MŠ


V areáli našej MŠ bola pre deti zrevitalizovaná plocha na dvore, za finančnej podpory Nadácie KIA Engrant. Do novovybudovaného záhončeka rodina Martinčeková zasadila zaujímavé rastliny a vybudovala pocitový chodník, ktorý umožní našim deťom poznávať rôzne povrchy po ktorých chodíme. Pri pobyte vonku tak deti môžu objavovať nepoznané a rozšíriť si svoje základné vedomosti.
Ďakujeme všetkým zainteresovaným.

Stretnutie so štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky dňa 29.6.2021


Bližšie informácie o stretnutí na Ministerstve dopravy a výstavby Slovenskej republiky, ktoré sa konalo dňa 29.6.2021 nájdete na tomto odkaze.

Jánska vatra


Po dlhšej prestávke sme si tohto roku znova pripomenuli dávne tradície - pálenie Jánskych ohňov. Treba poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí svojou prácou prispeli k príprave a priebehu krásnej akcie, ktorá využila len nedávno prinavrátenú "slobodu" stretávania sa na hromadných stretnutiach, ktoré nám už veľmi chýbali. Dúfajme, že táto krásna akcia, nebola už toto leto posledná.

Výzva na predloženie ponuky „Zníženie energetickej náročnosti materskej školy v obci Trebostovo“


Bližšie informácie o výzve na predloženie ponuky „Zníženie energetickej náročnosti materskej školy v obci Trebostovo“ nájdete na tomto odkaze.

Motivačné videá k očkovaniu

ZRUŠENÉ !!! - Zber papiera, oleja a elektroodpadu


Bližšie informácie o zrušení zberu papiera, oleja a elektroodpadu nájdete na tomto odkaze.

Zápis detí do MŠ Trebostovo


Bližšie informácie o zápise detí do MŠ Trebostovo nájdete na tomto odkaze.

Zápis detí do 1.ročníka ZŠ Košťany nad Turcom


Bližšie informácie o zápise detí do 1.ročníka ZŠ Košťany nad Turcom nájdete na tomto odkaze.

Syndikovať obsah