Pozvánka

Zápis detí do Materskej školy Trebostovo na školský rok 2018/2019


Bližšie informácie o zápise detí do Materskej školy Trebostovo na školský rok 2018/2019 nájdete na tomto odkaze.

 

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny dňa 9.3.2018


Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny dňa 9.3.2018 nájdete na tomto odkaze.

 

Páranie peria v Trebostove


V sobotu 17. februára 2018 sa po dlhých desaťročiach uskutočnili v Trebostove "obecné páračky". Členky Únie žien Trebostovo pozvali na svoju akciu všetky záujemkyne tradičných remesiel a spoločne sa pustili do takmer zabudnutej práce - páranie peria. Na spestrenie a spríjemnenie celého popoludnia pripravili aj jedenásť druhov jedál so zemiakov.

Karneval detí z MŠ Trebostovo


Vo štvrtok 8.2.2018 sa v kultúrnom dome konal karneval detí z našej MŠ. Malí hostia sa predstavili v maskách zvieratiek, princezien a iných rozprávkových bytostí. Karneval si detičky, ako aj pani učiteľky, dosýta užili a spolu si nielen zatancovali, ale aj zaspievali. Takéto akcie veľmi pomáhajú pri utužovaní kolektívu a prinášajú veľa radosti a šťastia všetkým zúčastneným, takže ich organizátorom patrí veľká vďaka.

Keď nevedomosť jednotlivca môže zmariť úsilie väčšiny


Obsah článku zverejneného v ŽT nájdete na tomto odkaze.

 

Pozvánka na zhromaždenie členov Urbáru Trebostovo


Pozvánku na zhromaždenie členov Urbáru Trebostovo nájdete na tomto odkaze.

 

Pozvánka na zhromaždenie členov PS Chlebec a spol.


Pozvánku na zhromaždenie členov PS Chlebec a spol. nájdete na tomto odkaze.

 

Fašiangy


V sobotu 3. februára 2018 sa v Trebostove uskutočnil tradičný fašiangový sprievod. Boli v ňom zastúpené rôzne „strašidelné bytosti“, takže o zábavu mali postarané nielen deti, ale aj dospelí. Oslava „Fašiangov“ bude pokračovať v sobotu 10.2. 2018, kedy sa v miestnom kultúrnom dome bude konať ďalší maškarný bál.

      

Beseda hasičov v MŠ


V uplynulých dňoch sa v našej Materskej škole uskutočnilo tradičné stretnutie detí s hasičmi. Členovia miestneho DHZ predviedli časť výzbroje a najmä výstroje, ktorá sa stretla s veľkým záujmom všetkých detí. Najodvážnejší si časť oblečenia a výstroje vyskúšali aj na sebe a "zahrali sa" na budúcich hasičov. Spolupráca DHZ a MŠ Trebostovo je na veľmi dobrej úrovni, za čo treba poďakovať hlavne pani učiteľkám MŠ, ako aj členom nášho výboru DHZ.

Syndikovať obsah